Деснянська РДА – Промисловий комплекс району на виставці «Зроблено в Києві» представили 13 підприємств

Сьогодні на відкритті виставки-презентації продукції київських виробників «Зроблено в Києві» свою продукцію представили одинадцять підприємств Деснянського району. Голова Деснянської райдержадміністрації Геннадій Заболотний взяв участь у відкритті виставки та підтримав деснянських виробників.

Заступник голови КМДА Микола Поворозник, який завітав на відкриття заходу, зазначив, що промисловість Києва – це унікальний виробничий комплекс, до складу якого входять 865 бюджетоутворюючих промислових підприємств різних форм власності та 305 академічних, галузевих та спеціалізованих наукових організацій.

0Лабораторне обладнання, меблі, сушильні шафи, прилади радіаційного контролю, вироби для військового одягу, одяг для немовлят, дітей та підлітків, пакувальну, поліграфічну продукцію, фарби для трафаретного друку, наукові розробки, кондитерські вироби, – ось неповний перелік продукції, яка виробляється на підприємствах району.

Очільник району мав можливість оглянути виставки промислової та продовольчої продукції та поспілкуватися з підприємцями, відзначивши високий рівень якості представленої продукції.

«Вдячний усім учасникам виставки. Наші підприємства гідно представили промисловість нашого району та Києва. Дуже важливо щорічно проводити подібні заходи для успішного розвитку та популяризації продукції київських виробників та підвищення впізнаваності київських брендів», – зазначив Геннадій Вадимович.

Цього разу промисловий комплекс Деснянського району на виставці представили: ТОВ «Новий друк», ТОВ «Ітак», ТОВ НВП «АТОМКОМПЛЕКСПРИЛАД», ТОВ «Ріва-Сталь», ТОВ «Солодкий замок», ТОВ НВП «Тексма», ТОВ «Текспрод», ДНВП «Картографія», Київський національний торговельно-економічний університет (КНТЕУ), Інститут біоорганічної хімії та нафтохімії НАН України, ПрАТ «Український науково-дослідний інститут спеціальних видів друку», «ПАРА Solo» (ФОП Кухарчук Л.В.), ТОВ «Фьючефуд».

Довідково.

Цього року кількість учасників виставки «Зроблено в Києві» зросла із 170 до 300, площа виставки збільшилася із 1000 м2 до 3500 м2, а експонати вперше розміщені за видами діяльності та галузевими напрямами: машинобудування, високотехнологічне устаткування та обладнання, інформаційні технології, оборонна промисловість, енергетика, фармацевтика, хімія, будівельні матеріали, транспорт, продукти харчування, легка промисловість та сувенірна продукція, поліграфія, вироби з деревини, екологія, інноваційна інфраструктура.

Всі підприємства отримали дипломи учасника виставки-презентації промислової продукції київських виробників «Зроблено в Києві», ТОВ НВП «АТОМКОМПЛЕКСПРИЛАД» також був відзначений дипломом «За активну участь».

В рамках проведення виставки відбулось засідання круглого столу «Експортний потенціал міста Києва – реалії та нові можливості» і нагородження промислових підприємств-переможців конкурсу «Кращий експортер року».

Два промислові підприємства Деснянського району стали переможцями конкурсу в номінації «Кращий експортер 2017 року в галузі «Виготовлення виробів з деревини, виробництво паперу та поліграфічна діяльність»: ТОВ «Новий друк» ‒ серед середніх підприємств та НВПП «Анєг» ‒ серед малих підприємств.

Дякуємо підприємствам та установам за активну участь у зазначеному заході та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.

Джерело