На China International Import Expo 2018 презентували національний стенд України

У Шанхаї розпочала роботу перша китайська міжнародна виставка імпортних товарів та послуг CHINA INTERNATIONAL IMPORT EXPO 2018. Виставка стане “воротами” до багатомільярдного ринку Китаю, який в найближчі 5 років планує імпортувати продукцію на суму близько 10 трильйонів доларів США.

Національний стенд України, підготовлений заучасті Мінекономрозвитку та Офісу з просування експорту, відкрив першийзаступник віце-прем’єр-міністра України – міністр економічногорозвитку і торгівлі Степан Кубів.

Відвідувачі національного стенда Українипобачили українські інноваційні гаджети, інтерактивні столи й інтерактивнірюкзаки з LED-екраном, роботизований екзоскелет для реабілітації рухів кінцівоклюдей, розробки хірургічних і травматичних технологій.

Понад 300 українських виробників різноманітної продукції від агроіндустрії та харчової промисловості до великих промислових, інноваційних, машинобудівних підприємств, ІТ, туризму й освіти представили свій експортний потенціал. Про свої товари розповіли імпортерам в Китаї лідери української промисловості –  підприємства «Атомкомплект», «Станкін», «Мікрол»,«Київприлад», «Елміз», «Імпульс», «Енергія води», «Семпал», «Кернел», «ТерраФуд», «Ічня» та багато інших.

Джерело