Організаційний комітет

ПЕРСОНАЛЬНИЙ СКЛАД організаційного комітету з проведення виставки-презентації промислової продукції «Зроблено в Києві»

ПІБ Посада
ПЛІС

Геннадій Володимирович

Перший заступник голови Київської міської державної адміністрації, голова організаційного комітету
БАГАН

Анатолій Олександрович

Заступник директора Департаменту – начальник управління промисловості та інноваційної політики Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації),  заступник голови організаційного комітету
БОЙКО

Тетяна Анатоліївна

Головний спеціаліст відділу науково-технічної та інноваційної політики управління промисловості та інноваційної політики Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), секретар організаційного комітету
НАУМОВЕЦЬ

Антон Григорович

Віце-президент Національної академії наук України (за згодою)
ЗІМІН

Сергій Георгійович

Віце-президент Української спілки промисловців та підприємців (за згодою)
СВИСТІЛЬ

Сергій Олександрович

Віце-президент Торгово-промислової палати України (за згодою)
ЗАСУЛЬСЬКИЙ

Микола Васильович

Президент Київської торгово-промислової палати (за згодою)
БРОДСЬКИЙ

Олександр Якович

Голова постійної комісії Київської міської ради з питань торгівлі, підприємництва та регуляторної політики
ОСАДЧИЙ

Олександр Володимирович

Голова Ради директорів підприємств, установ та організацій міста Києва при виконавчому органі Київської міської ради (Київській міській державній адміністрації)
ГРИНЬОВ

Борис Вікторович

Директор Державного фонду фундаментальних досліджень (за згодою)
БОНДАР

Наталія Володимирівна

Голова Голосіївської районної в місті Києві державної адміністрації
ЗАХАРЧЕНКО

Петро Петрович

Заступник голови Дарницької районної в місті Києві державної адміністрації
АЛЄКСЄЄНКО

Ірина Миколаївна

Заступник голови Деснянської районної в місті Києві державної адміністрації
ЗАГОРОДНЯ

Алла Вікторівна

Заступник голови Дніпровської районної в місті Києві державної адміністрації
ЛЕЛЮК

Роман Валерійович

Перший заступник голови Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації
НЕВМЕРЖИЦЬКИЙ

Анатолій Васильович

Заступник голови Печерської районної в місті Києві державної адміністрації
ДУБОВИК

Микола Григорович

Перший заступник голови Подільської районної в місті Києві державної адміністрації
ГУСЄВА

Наталія Геннадіївна

Заступник голови Святошинської районної в місті Києві державної адміністрації
ГОРПИНЧЕНКО

Олена Ігорівна

Заступник голови Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації
МИКОЛАЄНКО

Юрій Іванович

Заступник голови Шевченківської районної в місті Києві державної адміністрації