“Вечірній Київ” – Кличко назвав пріоритети київських виробників

Більше 160-ти промислових підприємств-виробників та 40 наукових установ взяли участь у виставці “Зроблено в Києві” .  Найкращі зразки своєї продукції, новітні розробки, технології та матеріали розроблені у столиці зібрали на одній виставковій площі . У відкритті заходу  взяли  участь прем’єр-міністр України Володимир Гройсман та мер Києва Віталій Кличко.

Міський голова зазначив, що споживачі мають знати столичні бренди, а підприємства отримати додаткові можливості для реклами своєї продукції.

– Наведу деякі цифри. На сьогодні в Києві працює 763 підприємств. Це понад 120 тис. працівників. Податкові надходження до Державного бюджету від промислових підприємств столиці зросли на 30% та склали 25 млрд грн, а в бюджет Києва – на 57,5%  до 1,1 млрд. грн. Ці цифри свідчать про те, що промисловий комплекс столиці динамічно розвивається, – сказав Кличко.

Віталій Кличко та Володимир Гройсман оглянули низку стендів, де їм представили розробки та продукцію столичних підприємств.

У коментарі журналістам мер Києва відзначив, що на першому місці має бути конкурентоспроможність продукції.

– Ми хочемо, щоб марка «Зроблено в Києві» означала високу якість. Також добре, що сьогодні є позитивна динаміка розвитку підприємств, і наше завдання, яке ми втілюємо,  – створення таких умов, щоб підприємства розвивалися, і ця динаміка зберігалася, – підкреслив Віталій Кличко.

Оригінал статті – https://vechirniykiev.com.ua/news/klychko-nazvav-priorytety-kyyivs-kykh-vyrobnykiv-foto