Прес-реліз виставки «Зроблено в Києві» 2017

«Зроблено в Києві» — нові можливості для столичних виробників 

25 травня 2017 року у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» (вул. Салютна, 2-б) в рамках святкування Дня Києва вперше відбудеться важливий для столичних підприємств захід — виставка-презентація промислової продукції київських виробників «Зроблено в Києві».

Успішно працюючі підприємства Києва — це нові робочі місця і наповнення бюджету міста, тож одним з пріоритетних напрямів роботи Київської міської державної адміністрації є сприяння розвитку підприємництва, промисловості та споживчого ринку.

Започатковуючи щорічну виставку «Зроблено в Києві», столична влада мала на меті:

  • популяризувати і просувати промислову продукцію київських виробників;
  • підвищити впізнавання київських брендів;
  • надати підприємствам м. Києва додаткові можливості для реклами своєї продукції;
  • сприяти створенню нових робочих місць у столиці та наповненню внутрішнього ринку;
  • привернути увагу потенційних інвесторів до виробничих підприємств міста Києва.

Свої досягнення та новітні розробки на Виставці представлять виробничі компанії та підприємства м. Києва та столичні державні і приватні наукові та дослідницькі структури.

Загалом участь у Виставці візьмуть близько 160 підприємств з усіх районів столиці, що працюють у сфері машинобудування, будівельній, хімічній, медичній, фармацевтичній, поліграфічній галузях, в легкій промисловості та ін. Більш ніж 40 наукових установ м. Києва продемонструють свої новітні розробки, технології та матеріали. Вони презентуватимуть свою продукцію на площі понад 3000 кв. м. Окремими експозиціями будуть представлені Національна академія наук України, провідні вищі навчальні заклади м. Києва, столичні наукові парки, інвестиційні агентства та науково-технічні майстерні.

В рамках Виставки також буде реалізовано науково-практичну програму: круглі столи, конференції, майстер-класи та презентації нових технологій та інше.

Відвідувачі виставки отримають нагоду бути присутніми на нагородженні переможців конкурсу «Кращий експортер».

Виставку відвідають представники інвестиційних фондів, банківського сектору, сфери фінансових послуг, закордонних торговельних місій, посольств та консульств, громадських організацій, представники керівних органів державної влади та місцевого самоврядування м. Києва, кияни та гості міста.

Організаційне забезпечення проведення Виставки та роботи Організаційного комітету здійснює Департамент промисловості та розвитку підприємництва Київської міської державної адміністрації.

КМДА вітає киян з започаткуванням у столиці такого потужного і надзвичайно актуального заходу, як виставка «Зроблено в Києві». Вона спрямована на розвиток економіки столиці і держави в цілому, адже створює для виробників можливості презентувати свої здобутки якнайширшій аудиторії. Виставка буде цікавою і споживачам — масштабна експозиція і розмаїття торгових марок не залишать байдужими нікого. Заплановане щорічне проведення виставки відкриває перед промисловими підприємствами широкі бізнес-перспективи.