НАШКИЇВ – Віталій Кличко: “Знак “Зроблено в Києві” має стати символом продукції високої якості”

Знак “Зроблено в Києві” має стати символом продукції високої якості. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив на відкритті виставки продукції та розробки столичних підприємств і науковців “Зроблено в Києві”. У відкритті заходу також взяв участь прем’єр-міністр України Володимир Гройсман.

“Уже вдруге ми проводимо виставку “Зроблено в Києві”. Ми робимо все, щоб підтримувати виробництво, розуміючи, що це і створення робочих місць, і податки до бюджету міста. Цього року у виставці беруть участь 160 підприємств і 40 наукових установ із 10 районів Києва”, – наголосив Віталій Кличко.

Міський голова зазначив, що споживачі мають знати столичні бренди, а підприємства – отримати додаткові можливості для реклами своєї продукції.

“Наведу деякі цифри. Сьогодні в Києві працює 763 підприємства. Це понад 120 тисяч працівників. Податкові надходження до державного бюджету від промислових підприємств столиці зросли на 30% та склали 25 млрд грн, а в бюджет Києва – на 57,5% до 1,1 млрд грн. Ці цифри свідчать про те, що промисловий комплекс столиці динамічно розвивається”, – сказав мер Києва.

Віталій Кличко та Володимир Гройсман оглянули низку стендів, де їм представили розробки та продукцію столичних підприємств.

У коментарі журналістам мер Києва зазначив, що на першому місці має бути конкурентоспроможність продукції.

“Ми хочемо, щоб марка “Зроблено в Києві” означала високу якість. Також добре, що сьогодні є позитивна динаміка розвитку підприємств, і наше завдання, яке ми втілюємо, – створення таких умов, щоб підприємства розвивалися і ця динаміка зберігалася”, – підкреслив Віталій Кличко.

У виставці “Зроблено в Києві” беруть участь більше 160 промислових підприємств-виробників і 40 наукових установ із 10 районів Києва. Вони презентують найкращі зразки своєї продукції, новітні розробки, технології і матеріали. Окремими експозиціями представлені Національна академія наук України, столичні наукові парки, провідні вищі навчальні заклади міста.

Оригінал статті – https://nashkiev.ua/novosti/vitaliy-klichko-znak-zrobleno-v-kievi-mae-stati-simvolom-prodouktsii-visokoi-yakosti.html